Piec wolnostojący na drewno

Piec wolnostojący na drewno

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się piec wolnostojący na drewno. Niegdyś był on popularnie zwany kozą. To sprzęt zaliczany do jednych z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej opłacalnych urządzeń grzewczych, jakie są dostępne w ogólnej sprzedaży. Rekomendowany przez nas piec wolnostojący na drewno wyróżnia się efektywnym spalaniem, jak również ekonomiczną eksploatacją. To urządzenie, które nie jest skomplikowane w montażu. Można je w dowolnym momencie odinstalować, jeśli zachodzi taka potrzeba. Proponowany przez nas piec wolnostojący na drewno posiada specjalnie zaprojektowaną konstrukcję. Jest ona odporna na działanie wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nie zmienia ona swojego pierwotnego kształtu pod wpływem bardzo wysokiej temperatury powietrza, powstającej w wyniku spalania drewna. Nowoczesne urządzenie grzewcze, jakim jest piec wolnostojący na drewno z naszego sklepu internetowego, nie wymaga także kosztownych przebudowań danego pokoju, w celu jego zainstalowania.

Piec wolnostojący na pellet

Piec wolnostojący na pellet

Rekomendowany przez nas piec wolnostojący na pellet wyróżnia się trwałą obudową. To urządzenie posiadające wysoką moc grzewczą, osiągającą wartość nawet 8,2 kW. Kompaktowe wymiary tego sprzętu umożliwiają jego dopasowanie do powierzchni użytkowej danego mieszkania lub domu. Piec wolnostojący na pellet, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, znajdzie zastosowanie także w pomieszczeniach biurowych, domkach letniskowych, jak również w miejscach, gdzie wymagane jest dodatkowe ogrzewanie z powodu awarii kotła lub systemu CO. Piec wolnostojący na pellet może posiadać wyprowadzenie kanału dymnego z tyłu jego konstrukcji. To urządzenie wymagające, aby minimalny ciąg komina wynosił 6 Pa. Proponowany przez nas wyrób ma wysoką zdolność grzewczą. Jest on w stanie efektywnie podnieść temperaturę powietrza w pomieszczeniu do 230 m sześciennych. Maksymalne zużycie paliwa stałego w postaci pelletu. przy pełnej mocy działania tego urządzenia grzewczego. wynosi do 2 kg na godzinę.

Piece wolnostojące, kominki i wkłady kominkowe

Piece wolnostojące, kominki i wkłady kominkowe

Wysokiej jakości kominki, piece wolnostojące i wkłady kominkowe to produkty wykonane z odpowiednio dobranych materiałów. Są one odporne na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, powstałych w czasie procesu spalania. Nowoczesne wkłady kominkowe to wyroby, które mogą być wykonane z żeliwa lub stali. Posiadają one kształt paleniska. Mogą być podłączone bezpośrednio do wylotu spalin. Odpowiednia konstrukcja, którą wyróżniają się wkłady kominkowe pozwala na przyłączenie dopływu świeżego powietrza, a także regulatora ciągu. W naszym sklepie internetowym dostępne są wkłady kominkowe wykonane z wysokiej jakości szkła żaroodpornego, które wytrzymuje działanie temperatury przekraczającej 500 stopni Celsjusza. Godnym polecenia rozwiązaniem są także wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, czyli wymiennikiem ciepła płytowego bądź rurowego, który za pośrednictwem cieczy, przekazuje ciepło z paleniska do instalacji centralnego ogrzewania. Oferowane przez nas wkłady kominkowe to produkty posiadające wymagane atesty i certyfikaty oraz odpowiednią klasę ognioodporności. W naszym sklepie internetowym dostępne są także wkłady z naturalną konwencją. Zastosowanie odpowiedniej budowy komory spalania i kurtyny powietrznej, umożliwia zachowanie szyby kominkowej w doskonałej czystości.