Wydajne energetycznie nagrzewnice elektryczne mogą podnieść temperaturę powietrza w danym pomieszczeniu. Jest to sprzęt posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza jego wysoką jakość, jak również bezpieczeństwo użytkowania, nawet przez niedoświadczone osoby, które po raz pierwszy obsługują tego typu urządzenia grzewcze. 

W okresie późnej jesieni, zimy i wczesnej wiosny, temperatura w pomieszczeniach firmowych oraz mieszkalnych, ulega gwałtownemu spadkowi. Skutkuje to pogorszeniem się samopoczucia osób przebywających w wyżej wymienionych wnętrzach. Rozwiązaniem tego problemu mogą być efektywnie działające nagrzewnice elektryczne. Są to urządzenia posiadające kompaktowe wymiary. Są one dostarczane pod wskazany przez klienta adres wraz ze wszystkimi akcesoriami montażowymi. Sprzęt ten jest gotowy do użytku od razu po jego wyjęciu z opakowania. To urządzenia, które nie wymagają skomplikowanych czynności, mających na celu ustawienie poszczególnych parametrów technicznych, aby działały one prawidłowo. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy nagrzewnice elektryczne przydadzą się do codziennego ogrzewania lub też dogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i firmowych. Sprzęt ten wyróżnia się trwałą, zwartą konstrukcją, odporną na intensywną eksploatację. 

Nagrzewnice elektryczne o łatwej obsłudze 

Nowoczesne nagrzewnice elektryczne znanych i cenionych marek, posiadają wiele praktycznych zastosowań. Urządzenia te mogą znaleźć się wszędzie tam, gdzie wymagane jest natychmiastowe podniesienie temperatury powietrza do pożądanej wartości. Sprzęt ten gwarantuje bezpieczne ogrzewanie. To mobilne urządzenia, wyróżniające się bardzo łatwą obsługą. Konstrukcja, którą posiadają nagrzewnice elektryczne z naszego asortymentu, jest bardzo łatwa do montażu i demontażu, co umożliwia konserwację poszczególnych elementów składowych. Sprzęt ten ma wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Został on opatrzony międzynarodowym symbolem CE, co oznacza, że jest on aprobowany przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Proponowane przez nas nagrzewnice elektryczne są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Stanowi to gwarancję tego, że przetrwają one w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, niezależnie od stopnia ich eksploatacji. Pragniemy nadmienić, że produkty te są niezawodne i bardzo wydajne energetycznie. W trakcie pracy nie emitują one szkodliwych dla zdrowia spalin, nieprzyjemnego zapachu czy też pary wodnej. Z uwagi na to, ich codzienne użytkowanie nie jest uciążliwe dla pracowników zatrudnionych w halach, garażach, zakładach rzemieślniczych, magazynach czy innych pomieszczeniach firmowych. 

Efektywnie działająca nagrzewnica elektryczna 15 kW

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości urządzenia grzewcze, zasilane prądem elektrycznym. To sprzęt bezpieczny w użytkowaniu, który może posłużyć właścicielowi danego domu, mieszkania lub firmy przez bardzo długi czas. Do tej kategorii zalicza się z pewnością nagrzewnica elektryczna 15 kW. To urządzenie, które wyposażono w grzałkę minimalizującą możliwość awarii przy bardzo długim czasie pracy. Komponent ten odpowiada także za energooszczędność wybranego modelu nagrzewnicy, ponieważ wpływa na regulowanie temperatury, jaką wytwarza ten sprzęt, dopasowując ją do warunków panujących wewnątrz danego pomieszczenia. Wysoka moc grzewcza, którą posiada nagrzewnica elektryczna 15 kW z naszego sklepu internetowego, to nie jedyne zalety tego urządzenia. Sprzęt ten posiada swobodną regulację temperatury. Może on pracować w zakresie od 5 do nawet 35 stopni Celsjusza przez 24 godziny na dobę. Wysoki przepływ powietrza, wynoszący od 158 m do 200 m sześciennych na godzinę, gwarantuje efektywne ogrzewanie budynków, niezależnie od ich powierzchni użytkowej czy też kubatury. Cicha, ale wydajna praca pozwala na szybsze podniesienie temperatury powietrza w każdym pomieszczeniu. 

Doraźny system ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń – farelka 15 kW

Niespodziewana awaria systemu centralnego ogrzewania bądź też niska efektywność systemu, wiąże się z potrzebą posiadania dodatkowych urządzeń, przeznaczonych do podwyższenia temperatury powietrza w danym pomieszczeniu. Do tego celu służy farelka 15 kW. Jest to sprzęt posiadający kilka trybów nawiewu. W czasie lata może on emitować chłodne powietrze. Z kolei w okresie jesieni, zimy i wczesnej wiosny, proponowana przez nasz sklep internetowy farelka 15 kW emituje ciepłe lub gorące powietrze. Sprzęt ten posiada regulację kąta nadmuchu. Dzięki temu można go ustawić w dowolnie wybranym miejscu, w taki sposób, aby ogrzewał on konkretne przedmioty czy też ludzi znajdujących się w jego pobliżu. Podłączenie za pomocą wtyczki, umożliwia natychmiastowe uruchomienie tego urządzenia, bez potrzeby wykonywania skomplikowanych czynności. To sprzęt nie imitujący spalin, wilgoci i zapachu. Nie zużywa on także tlenu, dlatego też nawet po wielu godzinach pracy, w pomieszczeniu nie pojawia się przesuszone powietrze, powodujące pogorszenia samopoczucia. Dwustopniowa regulacja mocy grzewczej, którą wyróżnia się farelka 15 kW z naszego asortymentu, umożliwia dopasowanie parametrów tego sprzętu do swoich indywidualnych. 

Funkcjonalne nagrzewnice elektryczne to urządzenia wyposażone w wiele dodatkowych opcji. Sprzęt ten służy do efektywnego ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń.