Wysokiej jakości nagrzewnica gazowa służy do podnoszenia temperatury powietrza w wybranych pomieszczeniach. Sprzęt ten działa efektywnie przez bardzo długi czas. Posiada on specjalnie zaprojektowaną konstrukcję odporną na korodowanie i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. 

Proponowana przez nasz sklep internetowy nagrzewnica gazowa jest wyposażona w wąż i reduktor. To sprzęt, który znajduje zastosowanie przy ogrzewaniu bardzo dużych pomieszczeń o kubaturze, przekraczającej 3 metry kwadratowe. Obudowa wyżej wymienionego urządzenia jest stworzona z metalu, z kolei elementy grzewcze są wykonane ze stali nierdzewnej. Maksymalny przepływ powietrza, który generuje to urządzenie wynosi aż 320 m3 na godzinę. Oferowana przez nas nagrzewnica gazowa jest bezpieczna w użytkowaniu. To sprzęt trwały i bardzo prosty w obsłudze, bez problemu można podłączyć do niego butle z gazem. Ten rodzaj zasilania gwarantuje czyste i podgrzane do optymalnej temperatury powietrza. Proces spalania w tym urządzeniu zachodzi w otwartej komorze, z kolei powietrze zasysane jest przez mocny wentylator. Rekomendowana przez nas nagrzewnica gazowa wydmuchuje ogrzane powietrze przy pomocy odpowiednio dobranych podzespołów. To sprzęt, który nie wymaga podłączenia do komina. Efektywne działanie wybranego modelu nagrzewnicy z naszego asortymentu gwarantuje stały dopływ powietrza. Warunkuje on prawidłowe spalanie. 

Nagrzewnica gazowa o wysokiej sprawności energetycznej

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się nagrzewnica gazowa z termostatem 20 kW. Jest to urządzenie wyposażone w wąż o długości do 1,5 m i reduktor. Wszystkie te podzespoły wpływają na efektywne działanie wyżej wymienionego urządzenia. Sprzęt ten ma ochronę przed przegrzaniem, co wyklucza prawdopodobieństwo uszkodzenia jego części składowych. Element grzejny ze stali nierdzewnej wkomponowany w konstrukcję nagrzewnicy gazowej, odznacza się wysoką trwałością. Gwarantuje on efektywne nagrzewanie pomieszczeń w stosunkowo krótkim czasie. Metalowa obudowa, którą posiada każda oferowana przez nas nagrzewnica gazowa z termostatem 20 kW, jest odporna na ryzyko przegrzania czy też powstawanie uszkodzeń mechanicznych. Odpowiednio dobrana nagrzewnica, zasilana gazem, ma zastosowanie w budownictwie, hodowli zwierząt, a także w domkach letniskowych, gdzie zapewniona jest prawidłowa wentylacja. Sprzęt ten może posłużyć także właścicielom nieruchomości, pragnącym wykorzystać go do ogrzania posiadanych pomieszczeń, szczególnie, gdy ulegają one niekontrolowanemu wychłodzeniu. Rekomendowana nagrzewnica gazowa z termostatem 20 kW może przydać się osobom mającym przestarzały system centralnego ogrzewania. 

Łatwa w obsłudze nagrzewnica gazowa z termostatem

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się także nagrzewnica gazowa z termostatem to urządzenie posiadające aż 24 -miesięczną gwarancję na bezawaryjne działanie. Ciśnienie gazu zasilającego wynosi 0,3 bar, zaś moc 20 kW. Niska waga tego sprzętu umożliwia jego swobodne przenoszenie w dowolnie wybrane miejsce. Proponowana nagrzewnica gazowa z termostatem wyróżnia się wydatkiem powietrza, oszacowanym na poziomie 320 m3 na godzinę. Zużycie gazu przy pełnej mocy działania wynosi 0,65 kg na godzinę. Osoby, którym zależy na szybkim podniesieniu temperatury w swoich pomieszczeniach, mogą zdecydować się na sprzęt w pełni przenośny. Świetnie nadaje się on do okazjonalnego bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Dobrej jakości nagrzewnica gazowa z termostatem jest niezawodna i energooszczędna. Sprzęt ten posiada funkcję swobodnej regulacji temperatury, co umożliwia dopasowanie jej wysokości do indywidualnych preferencji i oczekiwań danej osoby. Precyzyjne ustawienie wyżej wymienionego parametru jest możliwe, dzięki wbudowanemu, cyfrowemu termostatowi. Pragniemy nadmienić, że proponowana nagrzewnica gazowa z termostatem jest wyposażona w regulację mocy grzewczej. 

Zasilana paliwem ciekłym nagrzewnica gazowa 20 kW

Szybkie ogrzanie wybranych pomieszczeń sprzyja komfortowi przebywania w nich, szczególnie w okresie późnej jesieni, zimy i wczesnej wiosny. Do tego celu nadają się urządzenia dostępne w naszym sklepie internetowym. Jednym z nich jest nagrzewnica gazowa 20 kW. Jest to sprzęt z możliwością regulacji kąta nadmuchu. Ma on zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie wymagane jest szybkie podniesienie temperatury powietrza i utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Rekomendowana przez nas nagrzewnica gazowa 20 kW posiada wysoką wydajność przy maksymalnej oszczędności paliwa ciekłego w postaci gazu. Specjalnie zaprojektowana komora spalania zapobiega marnotrawieniu paliwa. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się wysoką klasą energetyczną. Stanowi to gwarancję sprawności cieplnej i niewielkiej ilości niedopalonego gazu. Pragniemy wspomnieć, że atestowana i certyfikowana nagrzewnica gazowa 20 kW nie powoduje powstawania zapachu niedopalonego gazu. To urządzenie, które zużywa minimalną ilość tego medium, przy wysokich wartościach cieplnych. Bezpieczne, trwałe i proste w obsłudze urządzenie, którym jest nagrzewnica gazowa 20 kW z naszego sklepu, osiąga 100% sprawności, już po kilku minutach od jej uruchomienia. 

Prawidłowo dobrana nagrzewnica gazowa, wyposażona w komorę spalania, gwarantuje natychmiastowe ogrzanie wielu pomieszczeń. To sprzęt wytwarzający czyste, bardzo ciepłe powietrze, docierające do każdego zakamarka domu, mieszkania, warsztatu, zakładu czy szklarni.